רבים מבעלי העסקים הבינו את היתרונות הרבים הטמונים בפיתוח אפליקציות לעסק שלהם. בין אם הם מבקשים לפתח אפליקציה אינפורמטיבית, אפליקציה המאפשרת קבלת מידע וביצוע פעולות, אפליקציה העושה שימוש בתכונותיו של המכשיר או אפליקציה המיועדת למטרת ביצוע רכישות, האפשרויות החבויות בפיתוח אפליקציות למכשירים סלולאריים הן רבות ומגוונות.

לחצו כאן לצפייה בתיק העבודות שלנו!

בשנים האחרונות, מהצגתו של האייפון הראשון, בשנת 2007, עשו הטלפונים הסלולאריים החכמים, כברת דרך ארוכה, ומנתח שוק שנשלט כמעט בלעדית על ידי הסמארטפונים מבית היוצר של אפל, חלוקת הנתחים הפכה לכמעט שווה בין מערכת ההפעלה של אנדרואיד לזו של מכשיר האייפון. לפיכך, מבינים עסקים וחברות, כי אין די בפיתוח אפליקציות לאייפון על מנת לנצל את מירב החשיפה שפיתוח אפליקציה יכולה לספק לעסק שלכם.

יתרונות עסקיים של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, חושף בפני בעל העסק, נקודות גישה שאין באפשרותו לקבל אילו היה מסתפק בפיתוח אתר אינטרנט ופרסום מקומי, או אפילו כלל ארצי. הנגישות הנדירה שמציעות אפליקציות, מהווה כלי פרסומי רב עוצמה, ופותחת בפני בעל העסק את הדלת לקהלי יעד ולקוחות פוטנציאליים שייתכן והיה מגיע אליכם רק לאחר שנים של פרסום וביסוס המותג שלו, אם בכלל.

בנוסף, פיתוח אפליקציות, מאפשר ללקוחות קיימים לגשת לשירותים, לקבל מידע, לבצע פעולות ולרכוש מוצרים בנוחות מקסימאלית מהטלפון הנייד שלהם, מה שמסייע רבות לשימור לקוחות קיימים ומבטיח כי יקבלו את השירות הטוב והנגיש ביותר. בסופו של תהליך, פיתוח אפליקציה לאנדרואיד יתרום רבות לנראות המותג, יסייע בקידום המכירות, יגדיל פוטנציאלית את קהל הלקוחות, יעניק גישה מהירה לקהלי לקוחות בארץ ובעולם, ללא גבולות מרחק ושפה, ויחזיר את ההשקעה, במהירות רבה למדי.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד למטרות פרסום לעומת פרסום באמצעים קונבנציונאליים

אם בעבר היה מקובל לחשוב, שפרסום באמצעים קונבנציונאליים כגון עיתונות, טלוויזיה או אינטרנט, מהווה חשיפה מספקת, הרי שהיום החשיבה השתנתה מקצה אל קצה. התפתחותם המהירה של אמצעי הפרסום המעניקים נגישות כלל עולמית, כמו האינטרנט, הביאה לעליית מדרגה בתחרות שיש בשוק, ובאופן שבו רואים הצרכנים את הרגלי הצריכה שלכם. הנגישות המיידית, משחקת תפקיד משמעותי לצרכן הישראלי, כמו גם העולמי. בעזרת פיתוח אפליקציות ייעודית לאנדרואיד, יכול הצרכן לקבל את הנגישות לשירותים או למוצרים שהוא מבקש, גם אם אינו נמצא ליד מחשב, אלא תוך שימוש ביתרונותיו של המכשיר הסלולארי, בגלישה באתרים או שימוש באפליקציות המותאמות במיוחד למכשיר.

יתרון נוסף שמיוחס רק לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא העובדה שאנדרואיד מבוסס על קוד פתוח המאפשר יכולות רבות מעבר לפיתוח אפליקציות לאייפון, שם המערכת סגורה יותר ואמנם בעלת יכולות רבים אך עובדת תחת כללים נוקשים יותר שמטרתם בין היתר היא לשמור על יציבות המכשיר, מערכת ההפעלה והאפליקציות וגם לשמור על פרטיות המשתמשים. באנדרואיד יש יד חופשית יותר בגישה לנתוני המשתמש על המכשיר ובשליטה בפונקציות השונות של המכשיר, כגון נעילת מסך, קבלת סטטיסטיקות שימושים באפליקציות ועוד.

כתובתנו:
  • שימארה אפליקציות
    הרא"ה 178, רמת גן, 5234317
    ישראל

פרטי יצירת קשר:
טלפן:
  • 052-3284430

לשיחת יעוץ ללא עלות מלא/י פרטים ונחזור אליך

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה