האם אתם גם מספקים שירותי עיצוב לאפליקציה?
כן. אנחנו עובדים עם מעצבת גרפית חיצונית בעלת ניסיון רב בעיצוב לאפליקציות ובכלל במיתוג ועיצוב גרפי, כך שהעבודה מולה נוחה וזורמת.

איזה שירותים אתם מספקים?
הניסיון הרב שלנו בתחום הפיתוח מאפשר לנו כתיבת איפיונים מקצועית וייעוץ בעיצוב המסכים מבחינת ממשק משתמש נוח וידידותי. אנחנו מתמחים בפיתוח למובייל – אייפון, אייפד, אנדרואיד, טאבלטים בNative כולל צד שרת ומבנה נתונים. בתקופה הקרובה מתחילים התמחות בפלטפורמה היברידית מבוססת JAVA. אנחנו כמובן מעלים את האפליקציה לחנויות ונותנים תמיכה גם לאחר פרסום האפליקציה.

כמה שנים/ניסיון יש?
יש לנו ניסיון של שנים רבות בתכנות. לתחום המובייל נכנסנו לפני שנה וחצי ופיתחנו מספר רב ומגוון של אפליקציות מכל התחומים. ניתן לראות דוגמאות בתיק העבודות שלנו ולהתרשם מאיכות העבודה.

איפה המשרד נמצא?
אנחנו נמצאים באזור ר"ג ועובדים עבודת צוות במשרד בבית. דבר המאפשר לנו לתת מחירים הוגנים ואטרקטיביים עבור הפרויקטים שלנו למרות שהמקצועיות שלנו היא ברמה של בית תוכנה גדול.

מי המתכנתים?
אנחנו מעסיקים מספר מפתחים קבועים ישראלים במשרה מלאה ולא מעבירים את העבודה לקבלני משנה מהארץ או מארצות אחרות או לחלופין לשכירים שעושים "השלמת הכנסה" בערב.

למה רק 3 חודשים? לוקח זמן עד שהאפליקציה מתפרסמת?
האחריות כוללת תיקוני תקלות בהתאם לאיפיון של האפליקציה, כלומר קריסות של האפליקציה, מקרי קצה שלא נבדקו בטעות, פונקציונליות שלא מתפקדת וכד'. בעיות מהסוג הזה ניתן למצוא גם ע"י כמה עשרות משתמשים ואת זה ניתן להשיג בפחות מחודש. למרות זאת אנחנו נותנים 3 חודשים כדי שהלקוח יהיה בטוח שהאפליקציה מתפקדת היטב.

מה לגבי אחריות?
לאחר סיום הפרוייקט אנחנו נותנים 3 חודשי אחריות על תקלות באפליקציה הקיימת.

אפשר לראות דוגמאות של אפליקציות שעשיתם?
בוודאי. ניתן להכנס לתיק העבודות שלנו באתר בדף הזה. לא כל האפליקציות שמפתחים עולות בסופו של דבר לחנויות מכמה סיבות: אחת מהן היא שלעיתים קרובות הלקוח עושה פיילוט לשימוש מצומצם ואינו רוצה לפרסם את האפליקציה עדיין. סיבה אחרת היא שיש עסקים שמפתחים את האפליקציה לשימוש פנימי של העסק ולכן אין להם עניין להעלות את האפליקציה לחנויות. בתיק העבודות שלנו מצויין ליד כל עבודה האם ניתן להוריד אותה מהחנות עם קישור להורדה.

מי הלקוחות שלכם? המלצות?
ניתן לראות את רשימת הלקוחות שלנו בדף הזה והמלצות שכתבו עלינו בדף הזה.

לשיחת יעוץ ללא עלות מלא/י פרטים ונחזור אליך

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה