תיאור הפרוייקט

אפליקציה שפותחה עבור חברת HP (Enterprise) לצורך הדגמה של המוצרים שלהם ללקוחות ובתערוכות גדולות.
האפליקציה הזו מדמה אפליקציית בנק. למשתמש יש כביכול חשבונות עם כסף והוא יכול להעביר כסף מחשבון לחשבון, לסרוק ברקודים שונים, לשלם חשבונות, לקבל נתונים על מניות ועוד.
בעזרת האפליקציה הזו, HP מדגימים מוצרים אחרים שלהם כמו AppPulse Moblie, שזה מוצר שמנתח את הפעילות והחויה של המשתמש באפליקציה שלך ועוזר לך לשפר את ה-UX של המוצר וכד'.
מוצר נוסף שמודגם באמצעות האפליקציה הוא ה- NV, שזה מוצר שמדמה כל מיני סוגים של רשתות (3G, 4G וכאלה) ומודד זמני תגובה של האפליקציה בכל מיני חיבורים שהם לאו דווקא אופטימלים, ומספק לך ניתוח של פעולות שעשית מול השרתים שלך, כך שבמידה ויש בעיות בפעולות שלך תוכל למצוא אותם ולתקן ובכך להקטין את זמני התגובה.
ההדגמה של השירותים הללו באמצעות האפליקציה מאופשרת ע"י 2 משתמשים שונים, אחד מדגים שימוש לא טוב בעבודה מול שרת, ואחד מדגים שימוש טוב מול השרת, וכך ע"י שימוש בכלים בכל פעם עם משתמש אחר אפשר להראות את זמני התגובה והדוח שמתקבל פעם במצב לא אופטימלי ופעם במצב טוב ואת ההבדל ביניהם.
Advantage Mobile Banking (AMB) is a simplified version of a real work enterprise online banking mobile application that will facilitate the process of demonstrating features of the Hewlett Packard Enterprise Software tools, including monitoring tools (AppPulse Mobile, Mobile Center, NV, BSM, etc…) and quality assurance tools. The application will allow sales teams to demonstrate a live application, inject known problems to it and examine how issues are detected and mobile user experience is visualized using HP Software tools.

להורדת האפליקציה מהאפסטור לחץ כאן.

להורדת האפליקציה מהגוגל פליי לחץ כאן.