אודות

פיתוח אפליקציות עושים עם שימארה

רוצים אפליקציה משלכם שבה תוכלו להראות את המוצרים או השירותים שאתם מציעים ואף להיחשף לקהל גדול של לקוחות? עם בניית אפליקציה מתאימה בהתאם לצרכים האישיים שלכם תוכלו להגיע ללקוחות שלכם. באמצעות חווית משתמש נוחה, ייחודיות וממשק קל ונוח לגלישה תוכלו להגיע לחשיפה גבוהה ללא צורך בפרסום באמצעי תקשורת שונים או שימוש ברשתות החברתיות. דרך זאת היא הדרך היעילה והטובה ביותר ביחס לאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

הייחוד שלנו הוא בכך שאנחנו לוקחים אחריות מלאה על הפרויקט מ-א ועד ת'. מבינים את הצרכים שלך והדרישות, מאפיינים ומפתחים את האפליקציה המתאימה והנכונה ביותר עבורך, תוך כדי התחשבות בחוויית משתמש מעולה, באילוצי זמן ותקציב.

אז מי אנחנו?

Ravit

רוית אפלבוים-הילב, מנכ"לית ומייסדת שימארה אפליקציות

רוית בעלת תואר ראשון במדעי מחשב וכלכלה ותואר שני בניהול מאוניברסיטת תל אביב. יש לה 12 שנות ניסיון כמהנדסת תוכנה בתחום RT/Embedded, C/C++ ולאחר הרבה שנים בתחום מערכות תקשורת וRT היא החליטה לצאת לדרך חדשה וב-2013 ייסדה את שימארה אפליקציות.

רן פרידלנדר, מנהל תחום פיתוח

לרן יש מעל 20 שנות ניסיון בפיתוח. רן עבד בעבר במספר חברות תוכנה בינלאומיות, בפיתוח משחקים ובמוצרי ווב אחרים. רן למד אווירונאוטיקה בטכניון. מאז 2005 רן מתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל, אפליקציות ווב, פיתוח צד שרת ועוד.

47123

צוות הפיתוח

צוות הפיתוח שלנו מונה 10 אנשים:

ישראל
2 מתכנתי צד שרת בPHP 
מומחית
UX/UI ובונה אתרי וורדפרס

ויאטנם
6 מתכנתי מובייל ו-ווב עם התמחויות ב: Swift, Objective-C, Java, Flutter, React Native, JaveScript, Angular, Vuejs

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו

לקבלת המדריך
"איך להפוך רעיון למציאות"
בחינם
הירשמו לניוזלטר שלנו:
דילוג לתוכן