אודות

פיתוח אפליקציות עושים עם שימארה

רוצים אפליקציה משלכם שבה תוכלו להראות את המוצרים או השירותים שאתם מציעים ואף להיחשף לקהל גדול של לקוחות? עם בניית אפליקציה מתאימה בהתאם לצרכים האישיים שלכם תוכלו להגיע ללקוחות שלכם. באמצעות חווית משתמש נוחה, ייחודיות וממשק קל ונוח לגלישה תוכלו להגיע לחשיפה גבוהה ללא צורך בפרסום באמצעי תקשורת שונים או שימוש ברשתות החברתיות. דרך זאת היא הדרך היעילה והטובה ביותר ביחס לאתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

הייחוד שלנו הוא בכך שאנחנו לוקחים אחריות מלאה על הפרויקט מ-א ועד ת'. מבינים את הצרכים שלך והדרישות, מאפיינים ומפתחים את האפליקציה המתאימה והנכונה ביותר עבורך, תוך כדי התחשבות בחוויית משתמש מעולה, באילוצי זמן ותקציב.

רן פרידלנדר, מוביל תחום iOS וצד שרת

לרן יש מעל 20 שנות ניסיון בפיתוח. רן עבד בעבר במספר חברות תוכנה בינלאומיות, בפיתוח משחקים ובמוצרי ווב אחרים. רן למד אווירונאוטיקה בטכניון. מאז 2005 רן מתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל, אפליקציות ווב, פיתוח צד שרת ועוד.

רוית אפלבוים-הילב, מנכ"לית ומייסדת שימארה אפליקציות

רוית בעלת תואר ראשון במדעי מחשב וכלכלה ותואר שני בניהול מאוניברסיטת תל אביב. יש לה 12 שנות ניסיון כמהנדסת תוכנה בתחום RT/Embedded, C/C++ ולאחר הרבה שנים בתחום מערכות תקשורת וRT היא החליטה לצאת לדרך חדשה וב-2013 ייסדה את שימארה אפליקציות.

עובד יבין, מוביל תחום אנדרואיד ו-ווב

לאחר 28 שנים כמפתח בחברות תוכנה, עובד, בוגר ממר"מ, הוא בעל ניסיון נרחב בתוכנה - מפיתוח, ארכיטקטורה, ועד ניהול פרויקטים. מאז 2014 הוא עוסק בתחום פיתוח אפליקציות מובייל, אפליקציות ווב וצד שרת.