פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

מערכת האנדרואיד היא מערכת ההפעלה השכיחה ביותר בעולם. השימוש במערכת זאת נעשה בטלוויזיות, מכשירי טאבלט ומכשירים ניידים. מערכת זאת מחזיקה בנתח של מעל 80% מכלל הטלפונים החכמים בעולם. המערכת מבוססת על ליבת לינוקס ומופצת ע"י גוגל.

מרכיבי אפליקציית אנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד כולל ארבעה מרכיבים עיקריים וחיוניים לפיתוח האפליקציה. מרכיבים אלה כוללים :

מרכיב תיבות מלל, לחצנים ויישומים שונים– תיבות המלל, הלחצנים והיישומים השונים מגדירים את המשתמש ואת ה- XML מערכת ההפעלה. כאשר עיצוב האפליקציה מתבצע באמצעות מיקום הרכיבים השונים.

מרכיב השירות– במרכיב זה הדגש הוא על הגישה לשירותים עבור המשתמשים השונים.

מרכיב ספק התוכן- מרכיב זה מאפשר ניהול המידע הרלוונטי לאפליקציה עצמה.

מרכיב הודעה על אירועים– מרכיב זה כולל את ההודעה על אירועים שונים אשר באמצעותו ניתן להגיב על אירועים.

מרכיבים אלה הופכים את אפליקציית האנדרואיד לאפליקציה השימושית, הנוחה והטובה ביותר לשימוש יעיל ומהיר מאשר אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות השונות.

מהי שפת הכתיבה של אפליקציית אנדרואיד?

שפת הכתיבה של אפליקציית אנדוראיד היא שפת הג'אווה. שפת הג'אווה היא שפת פופולארית תחום התכנות, מדובר על שפה הנלמדת בלימודי פיתוח ותכנות. השימוש בשפה זאת היא לרוב בטלפונים הסלולארים, טאבלטים, מחשבים ועוד.

למה כדאי להשתמש בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד?

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא כלי מעולה לקבלת לידים וחשיפה מעולה למוצרים או שירותים שהחברה מציעה ללקוחותיה. במקום לפרסם באתרי אינטרנט או באמצעי תקשורת אחרים כמו רשתות חברתיות, עיתונים, רדיו ועוד ניתן לבנות אפליקציה בהתאם לצרכי העסק. מעבר לכך, הנגישות לאפליקציה היא בזמינות מיידית, כך שניתן להוריד אותה במהלך שעות היום. האפליקציות הם כלי מצוין לעסקים שונים ולחשיפה גדולה ללא צורך בהשקעת כסף באמצעי תקשורת שונים. כך שבאמצעותה ניתן להגדיל את ההכנסות של החברה ולהביא לקוחות חדשים. האפליקציות מאפשרות גישה מהירה לשירותים שהיו קיימים עד לא מזמן רק באתרי אינטרנט. שהשימוש בה מקל על החיים ונוח מאוד.

לקבלת הצעת מחיר לפיתוח אפליקציות לאנדוראיד פנו עוד היום בטלפון: 052-328-4430 או השאירו הודעה במייל : apps@shimara.co.il

צרו איתנו קשר

apps@shimara.co.il, מלאו פרטים למטה ליצירת קשר או חייגו: 0523284430

ממליצים עלינו

הלקוחות שלנו