פיתוח לאייפון

כיום, בעולם פיתוח האפליקציות, קיימות אפליקציות רבות המאפשרות לנו, כצרכנים למקסם יכולות ופועלות מגוונות במכשירים החכמים. כשמדברים על מפתח אייפון, ניתן לומר שהם נמצאים במרוץ מתמיד אחר פיתוחים חדשים לאייפון במטרה לחדש בקונספטים ייחודיים וריווחים.

שפת התכנות וסביבת iOS  בפיתוח iPhone

כאשר ניגשים לפיתוח לאייפון תחילה, שפת התכנות בה משתמשים המפתחים היא Objective C הדורשת את הכרתה וידע קודם על מנת למקסם אותה בצורה הטובה ביותר. מעבר לכך נדרש לשלם תשלום בסכום של 99$ בכדי להירשם ולהימנות כמפתח מן המניין בחברת  Appleהמקנה לכם זכות העלאת האפליקציה המוגמרת בחנות Apple store . שפת התכנות Objective C דומה בחלק מהאלמנטים בשפות תכנות אחרות כמו C או C++, אך תאלץ את המתכנת לניהול עצמי של הזיכרון משום שחסרה הפונקציה של Garbage Collector.

בנוגע למערכת המערכת iOS היא מאפשרת למכשיריה iPhone, iPad ו – iPod בגרסאות השונות שליטה מלאה על בחירת מראה המכשיר בעזרת של ערכות נושא, התקנה של תוספים וכלים שימושים למגוון פעולות שונות המתבצעות כשאנו משתמשים בטלפון החכם, אייפון לתפעול יעיל ונוח.

פיתוח לאייפון

תהליך פיתוח לאייפון דומה לתהליך של פיתוח בסיסי אך דורש התאמה למאפיינים ומערכת של אייפון. תחילה העלאת קונספט, הרעיון בשביל להבין על איזה צורך היא עונה, מה המענה והגדרת קהל היעד שלכם. כך שביצוע מחקר שוק יסיע להבנה כללית של השוק אליו אתם נכנסים, ביצוע סקר מתחרים בכדי להבין מי המתחרים שלכם יסיע לחידוד האסטרטגיה בשביל לפתח אפליקציה בעלת מודל כלכלי יציב שבו יושקעו המאמצים להשיק לשווק אותה בסיום הפיתוח. לאחר מכן, מתבצע תהליך איפיון (UX) הכרחי לפיתוח אפקטיבי המפרט את תכונות הממשק, כיצד האפליקציה תראה באינטראקציות שלה עם המשתמש כולל הפיצ'רים המיועדים בצורה מוחשית במסך המחשב – אפילו ברמת מסך בודד. לצד תהליך מראה ויזואלי בבחירת פונטי, צבעים, כפתורים. השלב הבא, שלב הפיתוח שמפתחים את אפליקציה על סמך מה שנקבע בשלב האפיון באמצעות הכלים שונים עד לסיומה והפצתה לשוק למשתמשי האיפון. חשוב לזכור שבפיתוח לאייפון נדרשת חשיבה בצורה שונה בניגוד לפיתוח של אנדרואיד.

בחירת מפתח לפיתוח אייפון

בענף מפתחי התכונה, ובייחוד בעולמם של מפתחי אייפון המגוון בשוק הוא עצום ובהגיעכם להחלטה בפיתוח, הבחירה היא בידכם האם לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון המציעה שירותי פיתוח לאייפון או לחפש מפתחים עצמאים. זכרו שמדובר בהשקעה רבה של משאבים כלכליים בפיתוח ולכל אחד מהם, בין אם חברה מקצועית או מפתח עצמאי יש יתרונות וחסרונות מבחינת יחס, זמינות, מקצועיות ואילו נחשבים לחלק מהפרמטרים הנתונים לשיקולכם.

שיתוף:

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

לקבלת המדריך
"איך להפוך רעיון למציאות"
בחינם
הירשמו לניוזלטר שלנו:
דילוג לתוכן