פיתוח מובייל

מהו תחום פיתוח מובייל ומה ניתן ליצור באמצעותו? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

הכניסה של הטלפונים החכמים לתוך חיינו בשלהי העשור הראשון של המאה ה-21, הובילה לשינויים רבים במגוון רחב של תחומי חיים, כאשר אחד מאותם שינויים מתייחס לאופן בו אנו צורכים מידע, שירותים ומוצרים שונים. כיום, לא יעלה על הדעת שאתר מכירות ו/או אתר שירותים כזה או אחר, לא יחזיק באתר מותאם לסביבת המובייל, וזאת לנוכח העובדה שלמעלה ממחצית פעולות הגלישה ברשת מתבצעות כיום דרך המובייל.

מהו תחום פיתוח מובייל?

פיתוח מובייל הינו תחום מקצועי העוסק בפיתוח פיצ'רים ויישומים שונים לסביבת המוביל, החל מפיתוח אפליקציות למכשירי האנדרואיד או האייפון, דרך פיתוח אתרים והתאמתם הרספונסיבית לצרכי גלישה במובייל ועד לפיתוח שירותים טכנולוגיים כאלו ואחרים המיועדים לסביבת המובייל. תחום פיתוח מובייל נחשב כיום (ובצדק) לאחד מתחומי העיסוק החשובים ביותר בתעשיית האינטרנט, כאשר יותר ויותר חברות, ארגונים ועסקים מכירים בחשיבותו של מכשיר הנייד כאמצעי ליצירת קשר עם לקוחותיהם.

פיתוח מובייל NATIVE ו- WEB

נכון להיום יש דרישה רבה לשירות פיתוח מובייל. באם בחרתם פיתוח אפליקציית מובייל דרך הווב בוודאי תשמחו לקרוא שקל יותר לתחזק אפליקציות אלו והן זולות מהאפשרות האחרות של אפליקציית NATIVE. בנוסף, זמני הפיתוח של האפליקציה קצרים יותר. בשיטת ה- NATIVE מתאפשרת גישה לכל מיני תכונות מתקדמות, כמו למשל רטט ואנשי קשר, היא מאפשרת ביצועים חלקים ורבים טוענים שחווית המשתמש שלה טובה יותר.

מה ניתן ליצור באמצעות תחום פיתוח מובייל?

כפי שציינו לעיל, תחום פיתוח מובייל הינו תחום המתמקד בין היתר בפיתוח אפליקציות, שירותים טכנולוגיים והתאמת אתרים לצרכי גלישה בנייד, ולכן, תחום זה משמש ליצירתם של אפליקציות מובייל שונות באמצעותן ניתן למנף שירותים, מוצרים וערוצי תוכן כאלו ואחרים.

באמצעות תחום פיתוח מובייל ניתן לייצר בין היתר אפליקציות שונות לכל מטרה, החל מאפליקציות המיועדות לצרכים עסקיים ומנהלתיים, דרך אפליקציות ממשק לשיפור חוויית הגלישה באתרים רספונסיביים ועד לפיתוח מערכות חכמות לניהול אתרים.

היקף הפתרונות המוצעים לכם כיום במסגרת תחום פיתוח מובייל, מאפשר לכל אחד ואחת מבעלי האתרים ואנשי העסקים שביניכם, ליהנות מהליכי פיתוח של מוצרים, שירותים ויישומים המותאמים להרגלי הגלישה של כולנו במכשירי הטלפון הנייד ולאופן בו אנו עושים בו שימוש יומיומי, תדיר וקבוע.

תחום זה משמש בין היתר לצרכי פיתוח אפליקציות וממשקים לכל מטרה, וכמו כן, הוא משמש לצרכי שיפור נראותם של אתרי אינטרנט בסביבת המובייל ואף לפיתוח שירותים טכנולוגיים מבוססי מיקום אותם ניתן להטמיע במכשירים הניידים לכל מטרה נדרשת.

שיתוף:

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

לקבלת המדריך
"איך להפוך רעיון למציאות"
בחינם
הירשמו לניוזלטר שלנו:
דילוג לתוכן