יעוץ טכנולוגי

יעוץ טכנולוגי לעיתים קרובות נדרש בשלב הגיית הרעיון, כאשר אתם עדיין לא בטוחים איך הכי נכון לפתח אותו והאם הוא ישים או לא.
אנו מתמחים בפיתוח אפליקציות ובפרט בעבודה עם יזמים וסטארטאפים בתחילת הדרך. אנו מעניקים לכל פרויקט מעטפת 360° מ-א ועד ת' ומתייחסים לכל פרויקט כאילו הוא מיזם אישי שלנו.
אנחנו מבינים את הצרכים שלכם ונדאג לתת לכם את היעוץ הטכנולוגי הנכון והמתאים ביותר עבורכם,
בדגש על חוויית משתמש מעולה תוך התחשבות באילוצי זמן ותקציב.

מהו יעוץ טכנולוגי?

בכינוי בלתי רשמי "יעוץ טכנולוגי" הוא שירות מרכזי ליזמים וסטארטאפים בתחילת הדרך. כשהוא מוצע בצורה מקצועית, הוא יכול להיות המפתח להצלחת המיזם שלכם.

מתי כדאי לקבל יעוץ טכנולוגי?

כאשר אתם מתחילים לחלום על מיזם טכנולוגי או סטארטאפ, הדרך יכולה להרגיש מסובכת ומורכבת. אך עם ההכוונה הנכונה והתוכנית המתאימה, תוכלו להפוך את הרעיון שלכם למיזם מצליח. הנה השלבים שכולל היעוץ הטכנולוגי שלנו:

הערכת הרעיון

נתאם איתכם פגישה שבה נבין לעומק את הרעיון שלכם ואת ציפיותיכם מהפרויקט הטכנולוגי. נסייע לכם להעריך את פוטנציאל הרעיון ולזהות את האתגרים הטכנולוגיים שיתכן שתצטרכו להתמודד איתם.
בשלב הזה, עוד לפני שתתמקדו בפיתוח הפתרון הטכנולוגי, חשוב שתבינו היטב את הבעיה שאתם מנסים לפתור. זה יאפשר לכם לפתח פתרון שמתאים באופן מיטבי לצרכי הלקוחות שלכם.

תכנון אסטרטגי

נעזור לכם לתכנן את תהליך הפיתוח הטכנולוגי של הפרויקט בצורה אסטרטגית. זה יכלול בחירת טכנולוגיות מתאימות, תכנון ארכיטקטורת תוכנה והצבת מסגרת זמן ומשאבים. חשוב שתבחרו טכנולוגיות שיכולות לתמוך בצרכים הספציפיים של המיזם שלכם ושתוכלו לפתח ולתחזק בצורה יעילה.

למשל אם קהל היעד שלכם הוא קהל צעיר או שהוא מיועד להשתמש בתוכנה כשהוא בשטח/בדרכים, ככל הנראה שיהיה נכון יותר שתפתחו אפליקציית מובייל. זה לעומת משתמשים שיעשו שימוש בתוכנה כשהם במשרד ליד מחשב. להם ככל הנראה שכדאי שתפתחו אפליקציית ווב לדסקטופ.

תכנון MVP

נסייע לכם לתכנן MVP (Minimum Viable Product) שיאפשר לכם לבדוק את הרעיון בפועל וללמוד מהמשוב של המשתמשים. נכוון אתכם איזה חלקים חשוב שתכללו בגרסה הראשונה ואיזה תוכלו לדחות לשלבים מאוחרים יותר, כך שלא תכנסו לעלויות פיתוח גבוהות מדי שעלולות להתגלות לאחר מכן גם כמיותרות לגמרי.

הבנת הטכנולוגיה הנדרשת

יתכן שהמיזם שלכם דורש שימוש בטכנולוגיות מורכבות או לא סטנדרטיות. במקרים כאלה, ראשית נבדוק אם אכן השימוש בהן נדרש או שאפשר לפתח את המיזם בדרכים פשוטות יותר. לאחר מכן, נכוון אתכם להבנה של מה אתם צריכים על מנת להשתמש בטכנולוגיות מורכבות. לעיתים השימוש בטכנולוגיה דורש כמות גדולה של נתונים מראש או הקמת צוות מומחים וכד'. חשוב שתדעו את כל זה מראש על מנת שתוכלו להערך בהתאם.

לא בכל המקרים אפשר לקבל החלטה מראש לגבי הטכנולוגיה ונדרש POC (proof of concept) על מנת שתוכלו להבין אם הפתרון שלכם ישים מבחינה טכנולוגית או לא. במקרים כאלה, נעזור לכם כמובן להגדיר את הPOC הנכון למיזם שלכם.

בחרו בשירות היעוץ הטכנולוגי שלנו והצטרפו לרשימת היזמים והסטארטאפים שהצליחו להפוך את רעיונם למציאות טכנולוגית מבריקה. אנו כאן כדי להביא אתכם לשיא ההצלחה הטכנולוגית.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר כאן.

לקבלת המדריך
"איך להפוך רעיון למציאות"
בחינם
הירשמו לניוזלטר שלנו:
דילוג לתוכן